Прес-центр

«Забороняти не можна», - Андрій Осіпов про радянські фільми

 

«Забороняти не можна», - Андрій Осіпов про радянські фільми

Екс-депутат Луцькради, а нині директор Одеської кіностудії Андрій Осіпов зазначив, що в Україні не варто забороняти показ радянських фільмів.

Держава не має права нічого не забороняти до тих пір поки, це не загрожує життю інших людей або життю суспільства. Про це Андрій Осіпов сказав 16 лютого під час дзвінка в студію ток-шоу "Протилежний погляд LIVE", - пише Конкурент.

"Забороняти не можна. Непросте питання, бо ми зараз перебуваємо в стані війни з Російською Федерацією, яку сприймаємо, як спадкоємця СССР", - сказав Андрій Осіпов.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Про мерські амбіції і колиску Д’Артаньяна: розмова із лучанином Андрієм Осіповим

Він додав, що вважає акторів, які стріляли в зоні АТО в сторону Донецького аеропорту, злочинцям. Втім вважає, що таких людей достатньо засудити за кримінальним законом і заборонити в'їзд в Україну. Однак нашому Уряду цього замало і вони хочуть разом з особистим покаранням покарати і їхню творчість.

До того ж, на думку директора кіностудії, варто розділяти тих хто створив творчість і тих, хто її споживає.

"Якщо говорити відносно тих, хто створив, ну можливо якась певна рація є, щоб не давати їм заробляти і не популяризувати їх. Але скажіть, будь ласка, якщо тих хто цю творчість споживає 10 %, то хіба мають право ті 90 % хто проти, виховувати їх і казати як їм жити?", - сказав Андрій Осіпов.

Він також зауважив, що коли суспільству пропонують вирішувати не найнагальнішу проблему, то це - звичайна маніпуляція.